Znajdź swoje wymarzone studia w Lublinie

Lubelski Festiwal Nauki już we wrześniu!

Lubelski Festiwal Nauki już we wrześniu!

XV Lubelskim Festiwalu Nauki, odbędzie się w dniach 15-21 września 2018 r. pod hasłem Człowiek inspiracją nauki. Głównym Organizatorem Festiwalu jest Uniwersytet Medyczny w Lublinie.

Celem głównym Festiwalu jest upowszechnianie nauki w społeczeństwie, w szczególności wśród młodzieży, poprzez prezentację najciekawszych projektów badawczych realizowanych w uczelniach i jednostkach naukowych. Odbędzie się ona w trakcie całego Festiwalu oraz podczas Lubelskiego Pikniku Naukowego.

Do tej pory w Lublinie odbyło się czternaście edycji Lubelskiego Festiwalu Nauki. Łącznie zgłoszono i zaprezentowano niemal 11.000 projektów. Na I edycję LFN zgłoszono ponad 200 ciekawych projektów, a na rekordową XIV edycję – aż 1.380.
Rezerwacja uczestnictwa

Liczba miejsc jest ograniczona, istnieje konieczność rezerwacji uczestnictwa. Tylko osoby zarejestrowane w systemie LFN będą mogły dokonać rezerwacji.

Zarejestrowanie w systemie LFN jest równoznaczne z założeniem konta uczestnika. Po wypełnieniu formularza na adres poczty elektronicznej osoby rejestrującej się zostanie wysłany email aktywujący konto i potwierdzający zarejestrowanie w systemie. Należy kliknąć na przesłany link! Logowanie do systemu LFN będzie możliwe po adresu email oraz hasła użytkownika.

Uczestnicy mogą zarezerwować maksymalnie 5 miejsc na edycję projektu.
Więcej informacji dostępnych pod adresem: Info o festiwalu

Data publikacji: 11-08-2018

Aktualności z Lublina