Znajdź swoje wymarzone studia w Lublinie

Lubelski Salon Maturzystów na KUL!

Lubelski Salon Maturzystów na KUL!

Serdecznie zapraszamy uczniów klas maturalnych i nie tylko do wzięcia udziału w Lubelskim Salonie Maturzystów Perspektywy 2018. Wydarzenie odbędzie się w dniach 26-27 września br. na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II.

Salon Maturzystów to coroczna impreza na której przyszli studenci mogą zapoznać się oferta uczelni z regionu województwa lubelskiego, a także z całej Polski. Obecność na targach potwierdziło 22 wystawców, w tym oczywiście KUL.

Oferta KUL obejmuje blisko 50 kierunków studiów. Do najpopularniejszych należą: psychologia, prawo, filologia angielska i pedagogika. Polecamy zwrócić uwagę na sinologię (KUL jest jedną z kilku polskich uczelni prowadzących ten kierunek), a także na uruchomione w ostatnich latach kierunki: hispanistykę, lingwistykę stosowaną oraz doradztwo kariery i doradztwo personalne.Stoiska rozlokowane zostaną na parterze Kolegium Jana Pawła II. Podczas wydarzenia będzie można się zapoznać z zasadami rekrutacji, nowymi kierunkami studiów i warunkami postawionymi przed studentami. Wizyta na Salonie Maturzystów z pewnością pomoże w wyborze przyszłego kierunku.

Na uczestników czeka interesujący program spotkań i prezentacji, na które należy zarejestrować się przez Internet.

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie przygotowała prezentacje na temat egzaminu maturalnego w roku 2019 z przedmiotów obowiązkowych i najczęściej wybieranych przedmiotów dodatkowych. Odbędą się także spotkania pomocne w zaplanowaniu przyszłej kariery.

Data publikacji: 19-09-2018

Aktualności z Lublina