Akademia Bialska im. Jana Pawła II
Akademia Bialska im. Jana Pawła II
Akademia Bialska im. Jana Pawła II
Akademia Bialska im. Jana Pawła II
Akademia Bialska im. Jana Pawła II
Akademia Bialska im. Jana Pawła II
Akademia Bialska im. Jana Pawła II
Akademia Bialska im. Jana Pawła II
Akademia Bialska im. Jana Pawła II
Akademia Bialska im. Jana Pawła II
Akademia Bialska im. Jana Pawła II
Logo Akademia Leona Koźmińskiego

Akademia Bialska im. Jana Pawła II

Adres: ul. Sidorska 95/97

21-500 Biała Podlaska

TEL. 83 344-99-30

Oferta edukacyjna - Studia I stopnia

Studia licencjackie

Lista wydziałów/kierunków

Bezpieczeństwo narodowe Zobacz więcej Dietetyka Zobacz więcej Ekonomia Zobacz więcej
Filologia angielska Zobacz więcej Finanse i rachunkowość Zobacz więcej Informatyka (Filia w Radzyniu Podlaskim) Zobacz więcej
Nursing Zobacz więcej Pedagogika Zobacz więcej Pielęgniarstwo Zobacz więcej
Pielęgniarstwo (Filia w Radzyniu Podlaskim) Zobacz więcej Położnictwo Zobacz więcej Ratownictwo Medyczne Zobacz więcej
Ratownictwo medyczne (Filia w Radzyniu Podlaskim) Zobacz więcej Socjologia Zobacz więcej Tourism and recreation Zobacz więcej
Turystyka i Rekreacja Zobacz więcej Zarządzanie Zobacz więcej

Studia Inżynierskie

Lista wydziałów/kierunków

Architektura Krajobrazu Zobacz więcej Budownictwo Zobacz więcej Computer Science Zobacz więcej
Informatyka Zobacz więcej Mechanika i Budowa Maszyn Zobacz więcej Rolnictwo Zobacz więcej

Oferta edukacyjna - Studia II stopnia

Studia magisterskie uzupełniające

Lista wydziałów/kierunków

Anglistyka Zobacz więcej Bezpieczeństwo narodowe Zobacz więcej Ekonomia Zobacz więcej
Informatyka Zobacz więcej Pedagogika Zobacz więcej Pielęgniarstwo Zobacz więcej
Turystyka i Rekreacja Zobacz więcej Zdrowie Publiczne Zobacz więcej

Oferta edukacyjna - Studia jednolite magisterskie

Studia magisterskie

Lista wydziałów/kierunków

Fizjoterapia Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna

Galeria ZDJĘĆ

Rekrutacja - Akademia Bialska im. Jana Pawła II

DOBRE STUDIA PEWNA PRZYSZŁOŚĆ! - Akademia Bialska im. Jana Pawła II

Biała Podlaska to niewielkie miasto, ale to właśnie tutaj mieści się jeden z największych i najbardziej prestiżowych ośrodków akademickich w północno wschodniej części województwa lubelskiego. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!

Uczelnia posiada bogatą ofertę edukacyjną na studiach pierwszego i drugiego stopnia, a także jednolitych studiach magisterskich oraz studiach podyplomowych. To nowoczesna uczelnia, która dba o naukę praktycznych umiejętności zawodowych, rozwój naukowy studentów i pracowników. Zapewnia komfortowe warunki nauki i wypoczynku.. Od początku swojego istnienia dzięki inwestycjom i zaplanowanym działaniom stworzyła nowoczesny kampus studencki.

Biblioteka Akademicka to wyjątkowe miejsce nie tylko dla studentów, ale także pracowników uczelni! Znajdziecie tu tysiące książek, ponad sto prenumerowanych czasopism, nowoczesne technologie i… strefy relaksu. Biblioteka ułatwia studiowanie i zapewnia profesjonalny poziom swoich usług, jest również dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością. To tutaj uśmiechnięta załoga zawsze służy pomocą!

W nowoczesnych Domach Studenta zapewniamy komfortowe warunki mieszkaniowe. Łącznie oferujemy 278 miejsc noclegowych w pokojach o wysokim standardzie wyposażenia. W jednym z budynków studenci mają do dyspozycji strzelnicę laserową, a w bezpośrednim otoczeniu Domu Studenta funkcjonuje zespół basenów otwartych.

Kampus uczelni stanowi nowoczesna hala sportowa z pełnowymiarowym boiskiem do gier zespołowych z widownią mieszczącą 700 osób, siłownią, sala do aerobiku i fitness, a także najwyższą w regionie ścianką wspinaczkową.

W budynku Hali Sportowej znajdują się także: pracownia kinezyterapii, fizjologii wysiłku, fizykoterapii oraz pracownia masażu. Tuż przy hali zlokalizowane jest pełnowymiarowe boisko z naturalną murawą oraz boisko ze sztuczną nawierzchnią.

Ważną część kampusu stanowią Laboratoria wyposażone w światowej klasy sprzęt umożliwiający studentom rozwój naukowy oraz centrum symulacji medycznej i położniczej gdzie studenci mają do dyspozycji nowoczesny sprzęt medyczny m. in. stół anatomiczny, symulatory wysokiej wierności, fantomy czy trenażery, wszystkie sale doskonale odzwierciedlają warunki szpitalne.

W budynku głównym uczelni znajduje się Centrum Integracji i aktywizacji z Klubem Studenta którego ideą jest integracja społeczności akademickiej z uwzględnieniem potrzeb osób z niepełnosprawnością. Bo studiowanie to nie tylko nauka, ale także dobra zabawa!

W skład ciągle rozbudowującej się infrastruktury uczelni wchodzi ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy w Międzyrzecu Podlaskim. To tam szkolimy się i wypoczywamy! Do dyspozycji mamy domki, pole namiotowe, boiska sportowe do piłki nożnej i siatkówki plażowej, siłownię plenerową i inne urządzenia rekreacyjne. Ośrodek wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt nurkowy, deski surfingowe, rowery, kajaki i łodzie.

Bogata oferta edukacyjna, wysokie stypendia, atrakcyjne praktyki!

Przyjdź i przekonaj się, że warto! Czekamy właśnie na Ciebie!


Więcej szczegółów na stronie internetowej www.akademiabialska.pl
w zakładce KANDYDAT

PSW w Białej Podlaskiej najlepszą uczelnią w Polsce - Akademia Bialska im. Jana Pawła II

W ciągu 20 lat działalności uczelnia od lat zajmuje wysokie miejsca w rankingach szkół wyższych. PSW w Białej Podlaskiej jest najlepszą uczelnią w kraju w ogólnopolskim rankingu "Rzeczpospolitej" i "Perspektyw", wśród wszystkich państwowych wyższych szkół zawodowych w 2016, 2017 i 2018 roku!

W rekrutacji na rok akademicki 2015/2016, wg rankingu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, została wyróżniona w gronie uczelni o największej liczbie przyjęć studentów.

Kapituła rankingu doceniła pracę i starania naszej Uczelni, która w ostatnim okresie postawiła w znaczący sposób na rozwój naukowy pracowników, czego przykładem jest uzyskanie kategorii naukowej A przez Wydział Nauk Ekonomicznych i Technicznych oraz kategorii naukowej B przez Wydział Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych.

Ambicją uczelni jest zdobycie uprawnień doktoryzowania w naukach o zdrowiu.
O rozwoju naukowym Uczelni świadczy też znaczący awans trzech uczelnianych czasopism, które są na punktowanej liście Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Aktualna wartość naukowa czasopism to: Health Problems od Civilization: lista B MNISW (9 pkt.); Rozprawy Społeczne: lista B MNISW (8 pkt.); Economic and Regional Studies/Studia Ekonomiczne i Regionalne: lista B MNISW (9 pkt.). Artykuły pracowników naszej Uczelni publikowane są również w prestiżowych czasopismach naukowych z punktacją Impact Factor na różnych kontynentach.

Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej w szybkim tempie staje się znaną uczelnią w regionie i kraju.

Od roku akademickiego 2017/2018 uczelnia rozpoczęła kształcenie w języku angielskim na kierunku pielęgniarstwo oraz turystyka i rekreacja.

Umiędzynarodowienie Uczelni widać patrząc na coraz większą liczbę studiujących obcokrajowców pochodzących z Białorusi, Gruzji, Indii, Kazachstanu, Nepalu, Rosji, Ukrainy i Zimbabwe.

Ranking Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych - Perspektywy 2018
http://www.perspektywy.pl/RSW2018/ranking-pwsz

PSW w Białej Podlaskiej na YouTube
https://www.youtube.com/user/PSWJPII